salon kosmetologiczny Warszawa

O Nas

O Nas

Kim Jesteśmy?

Queens Clinic
Warszawa

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało. Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Specjalizacją Queens Clinic jest szeroko pojęta kosmetologia estetyczna na terenie Warszawy. Zespół doświadczonych i stale poszerzający zakres umiejętności specjalistów gwarantuje, że efekt każdego z zabiegów będzie więcej niż satysfakcjonujący. Likwidacja tkanki tłuszczowej w Warszawie to dla wielu kobiet poważny problem. Kiedy ani zmiana diety, ani zwiększona aktywność fizyczna nie pomagają, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na zabieg do Queens Clinic. Godnym polecenia sposobem na piękną skórę jest rf frakcyjny mikroigłowy w Warszawie. Zabieg świetnie sprawdza się nie tylko na twarzy. Likwiduje on zmarszczki, rozstępy i blizny. Chcąc być piękną, warto sprawdzić ofertę Queens Clinic.

O Nas

Gdzie działamy?

Kosmetologia w Warszawie

Ewelina

Kosmetolog

Ewelina

Ewelina posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące jej wiedzę i umiejętności. Stale poszerza swoją wiedzę na różnych kursach i szkoleniach. Jej pasją w pracy jest przede wszystkim pielęgnacja twarz i stóp. Umiejętnie łączy różne techniki zabiegowe i stosuje indywidualne podejście do każdego Klienta. Swoją pracę wykonuje z poświęceniem i odpowiedzialnością. Cechuje ja wyczucie estetyki, delikatność, dokładność i umiejętność słuchania potrzeb Klienta.

Iza

Iza jest wszechstronną, uzdolnioną i lubiącą wyzwania specjalistką w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycznych na twarz oraz ciało. Dzięki swojej wiedzy, długoletniemu doświadczeniu oraz nieszablonowemu podejściu pomaga Klientkom w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów kosmetycznych i estetycznych . Profesjonalizm, skrupulatność, nastawienie na efekt i zadowolenie Klientki - to cechy, które można przypisać Izie w codziennej pracy. Prywatnie, oprócz tańca i czytania książek, Iza oddaje się pieczeniu przepysznych ciast, z czego niezmiernie cieszą się współpracownicy zespołu Queens Clinic.

Iza

Kosmetolog

Kasia

Kosmetolog

Kasia

Kasia w branży beauyt pracuje już 8 lat ciągle doskonaląc swoje umiejętności poprzez szkolenia, kursy i warsztaty. Jest sumienną, dokładną i empatyczną osobą co ułatwia komunikację z Klientem i zrozumienie jego potrzeb. Motto Kasi to dobrze czuć się w swojej skórze, dlatego pomaga tego dokonać naszym Klientom. Wykonuje zabiegi na twarz od pielęgnacyjnych po bardziej inwazyjne. Zajmuje się też ujędrnianiem i wyszczuplaniem ciała. Prywatnie Kasia lubi spędzać wolny czas na łonie natury najlepiej w towarzystwie przyjaciół lub dobrej lektury.

Weronika

Weronika, magister kosmetologii, posiadający wiele certyfikatów z tek dziedziny. Do pracy podchodzi z pasja i zaangażowaniem, uwielbia zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej szczególnie dobrze czuje się w zabiegach igłowych. Do każdego Klienta stara się podjeść indywidualnie tak, aby on czul się jak najbardziej zaopiekowany. Ceni sobie wysoko profesjonalizm oraz estetykę pracy.

Weronika

Kosmetolog

Monika

Stylistka Paznokci

Monika

Monika idealnie łączy umiejętności artystyczne oraz zamiłowanie do piękna w pracy pielęgnacyjnej dłoni i stóp naszych Klientek. Specjalizuje się w stylizacji paznokci, a technikę hybrydową ma opanowaną do perfekcji. Niezwykłe poczucie estetyki, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, skrupulatność - to cechy, które wyróżniają Monikę w dziedzinie, w której się specjalizuje. Prywatnie miłośniczka fitness’u oraz zdrowego odżywiania.

Umów się na wizytę

Sprawdź dogodne terminy
Zrób coś dla siebie