salon kosmetologiczny Warszawa

Zabiegi Thalgo

Zabiegi Thalgo

Francuska firma Thalgo powstała 30 lat temu w Nicei, od tej pory jej kosmetyki i zabiegi cieszą się ogromnym zaufaniem klientek i kosmetyczek w największych krajach świata. Zdobywając prestiżowe nagrody na międzynarodowym rynku kosmetycznym firma wypracowała bardzo silną i stabilną pozycję. Thalgo jako pierwsza firma na świecie, wykorzystywała do produkcji swoich kosmetyków, kolagen i elastynę pochodzenia morskiego a Cold Marine Program (zimna technika) przyczyniła się do prawdziwego przełomu w kosmetyce, w leczeniu delikatnej, naczynkowej skóry.

Właściwości mikroelementów, fitoplanktonu i innych pierwiastków zawartych w morskich roślinach odkrył już w 5 w pne Eurypides. Dzięki połączeniu natury, tradycji i osiągnięć nowego tysiąclecia powstały unikatowe linie Thalgo. Filozofia Thalgo promująca pełną synergie zdrowia i urody, zdobywa coraz więcej zwolenników na świecie.

Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu. Na polskim rynku firma jest w ścisłej czołówce we wszystkich rankingach kosmetycznych i medialnych.

Kosmetolożki w naszym salonie dobiorą odpowiedni zabieg Thalgo dla potrzeb Twojej skóry.

Inne zabiegi

Zarezerwuj swoją wizytę
w naszej klinice.

Queens Clinic