salon kosmetologiczny Warszawa

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Podkreśl piękno swoich dłoni

Chcesz zadbać o swoje dłonie, prezentując piękne paznokcie? Jeśli tradycyjny lakier odpryskuje po kilku dniach, postaw na trwalsze rozwiązanie. Wykonując manicure hybrydowy, efekty utrzymają się nawet wiele tygodni.

Jak to działa?

Manicure z wykorzystaniem lakieru hybrydowego wykonuje się tak samo jak manicure ze zwykłym lakierem. Różnica polega jednak na trwałości. By efekt utrzymał się znacznie dłużej, każdą nałożoną warstwę utwardza się w lampie. Lakier hybrydowy bez problemu można usunąć w każdej chwili, bez obaw o uszkodzenie płytki. Nasz gabinet dysponuje specjalnym płynem, w którym moczy się paznokcie przez kilka minut. Jeśli lakier jest prawidłowo usunięty, nie niszczy płytki. Zaś sam manicure można wykonywać kilka razy z rzędu.

Blask i estetyczny wygląd

Lakier hybrydowy daje znacznie lepszy efekt estetyczny niż manicure wykonany za pomocą klasycznego lakieru. Paznokcie wykonane metodą hybrydową olśniewają blaskiem przez cały okres noszenia.

Paznokcie w modnych kolorach

Decydując się na manicure hybrydowy, możesz wybrać jeden z pośród szerokiej gamy kolorystycznej. Tylko od Ciebie zależy, na jaki kolor paznokci się zdecydujesz. Czy będzie to neutralny beż, czy elegancka czerń? A może postawisz na nutę ekstrawagancji, wybierając lakier amarantowy lub limonkowy? Baw się kolorami i spraw, by Twoje paznokcie zwracały uwagę estetyką.

Zadbaj o dłonie profesjonalnie. Już teraz umów się na manicure hybrydowy. Ursynów to warszawska dzielnica, w której znajduje się nasza klinika. Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Inne zabiegi

Zarezerwuj swoją wizytę
w naszej klinice.

Queens Clinic