salon kosmetologiczny Warszawa

Endermologia Alliance LPG

Endermologia Alliance LPG

Lipomassage LPG zwana inaczej Endermologia LPG to jeden z najpopularniejszych zabiegów należy w walce z cellulitem i lokalnie nagromadzonym tłuszczem. Zabieg stosowany jest na różne części ciała, a jego skuteczność oparta jest na reakcji biologicznej, która w naturalny sposób stymuluje proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu. W endermologii wykorzystane są specjalne rolki oraz zjawisko próżni, które wspólnie oddziałują na wszystkie warstwy skóry. W ten sposób komórki tłuszczowe zostają pobudzone do pracy oraz rozpoczynają proces usuwania nadmiernej ilości.

Endermologia LPG jest wypróbowanym sposobem na zredukowanie cellulitu i wymodelowanie sylwetki. Można ją stosować na całym ciele lub na jego poszczególnych partiach, np. udach, pośladkach, czy brzuchu. Mechaniczny masaż wykonywany jest przy pomocy wyposażonej w elektronicznie sterowane rolki głowicy, która wytwarza podciśnienie. Poruszanie nią po skórze powoduje, że powstaje fałdka, która jest zwijana i rozwijana przez poruszające się w różnych kierunkach i z różnymi prędkościami rolki. Zaletą masażu podciśnieniowego jest wzmocnienie tkanki łącznej i stymulowanie do szybszego usuwania ubocznych produktów przemiany materii i toksyn. W efekcie ciało jest wymasowane i wydrenowane. Endermologia jest skuteczna w walce z nowopowstałymi rozstępami, stymuluje bowiem fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Endermologię wykonuje się w specjalnym jednoczęściowym kostiumie, który zapobiega szczypaniu skóry oraz zaciąganiu włosów.

Inne zabiegi

Zarezerwuj swoją wizytę
w naszej klinice.

Queens Clinic

Wskazania:

Przecwiskazania:

Efekty: